Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu


Ubierz się tak, że będzie jej niełatwo Kobiety i mężczyźni się oprzeć. Nie w stosunku do niej, ale do swoich oczekiwań i tego, co się może wydarzyć.

Nie musisz jej imponować swoim portfelem, w końcu jeszcze nie zastanawiacie się nad założeniem rodziny. Przechodnie patrzyli na nas dziwnie, ale finał był taki, że MY świetnie się bawiliśmy i ostatecznie następnego razu… oglądaliśmy u niej filmy. Jeśli zapyta Cię pasję, a jest są np. sztuki walki, to skoncentruj się raczej na emocjach, na tym, dlaczego to lubisz i co sprawia Ci największą przyjemność w tym wszystkim.

I to nie dlatego, że spoczywa na nas większość inicjatywy, ale głównie dlatego, że często nie rozumiemy kobiet. Nawet jak myślimy, że jesteśmy poza systemem, to i tak w nim uczestniczymy. Ludzie myślą,że powietrze na powierzchni zawsze będzie,ale nie zastanawiają się,w jaki sposób powstaje skład.

To nie mogę pojąć dlaczego człowiek w tak Pięknym Gnieździe tak zidiociały jest jak jest 😦 …… Ta cząstka … Rdzeń …. nie da się rozpuścić, jest niezniszczalne, Dusza …tak, więc Rdzeń zacznie nową podróż.” 😀 … 😀 …. widzę, że Ci dobrze idzie 😉 ….., a ten 8. poziom to już chyba tak jakby buddyczny jest ????

@Dorota 😀 ,,, ciekawi mnie co by powiedzieli , ci wszyscy zwolennicy buzowania po Piątym wymiarze ,,, gdyby okazało się że matrix jest Sześcio (6) wymiarowy i stąd to. Mam tu skojarzenie z tymi ‘szczudłami', które chyba powinno się nazwać ‘Protezami' ……. Ludzie pewnie potrzebują takich ‘Protez' 😉 😮 …….. Niech więc uczęszczają na wszelkie warsztaty, zjazdy i inne rekolekcje….. i niech płacą, ile dadzą radę zapłacić, a co?