Anonse kobiet i erotyczne randki

Były pokryte jakąś substancją i zrozumiałem co robi.

Tak bardzo, że traciłem wszelkie zahamowania. Opadająca i unosząca się pierś i gęsia skórka na jego ciele, gdy go dotykałem. Badałem to ciało jakbym niedługo miał zdawać z niego egzamin.

- Lubię gryźć - wyznał i ugryzł ponownie. Nachylił się, a potem ugryzł mojego sutka. Nie przeszkadzałem mu. Nie stawiałem oporu.

Powoli złapałem jego bokserki i delikatnie je zsunąłem. Objąłem go ponownie, aby móc poczuć jego ciepłe ciało. Gabriel uniósł brew, a ja go odepchnąłem lekko, aby samemu móc zeskoczyć.

Oddychałem głośno, gdy uniósł głowę z głośnym popnięciem. Moim ciałem wstrząsnęła fala wielkiej przyjemności, której nigdy w życiu nie poczułem. Opadłem plecami na zimny blat, którego prawie nie poczułem.

Od razu przeniosłem je na jego krótkie włosy. Czułem się bezwładny i całkowicie mu podległy. Nigdy nie byłem w takim stanie.

Ponownie poczułem jego pocałunki na swoim ciele. Zaśmiał się, ale znów zaczęliśmy się całować. Złapałem jego silne ramię i oparłem się na nim.

Jeszcze kilkanaście minut temu chciałem utrzymać celibat, a teraz prawie odchodziłem od zmysłów. - zaśmiał się, gdy całował mój brzuch. Teraz jego górną część ciała zakrywał jedynie łańcuszek.

Wtedy zdałem sobie sprawę, że stoję przed nim jedynie w bokserkach. Przeszedł do swojego pokoju, a potem wrócił z koszulką. Zgarnąłem swoje rzeczy i poszedłem do łazienki.

Nie chciałem, aby pierwszy raz był kwestią mojego narastającego popędu. To miało być wielkie przeżycie i nie traktowałem tego drobiazgowo. Nawet nie wie jak bardzo nie chciałem czekać.

Strony podobne tematycznie: